ETA 3519 Avanto

ETA 3519 Avanto

ETA 3519 Avanto

Jeden z nejprodávanějších klasických vysavačů pro suché vysávání, to je nový model známé české značky ETA 3519 Avanto. V tomoto segmentu má právě značka Eta velmi dobré jméno a mnoho věrných zákazníků. A není to jen tím že si vysavače Eta pamatují již z dětství.  To ale není zdaleka jediný důvod proč se tomuto modelu prodejně velice dobře daří. V eshopech i kamených prodejnách ocení zákazníci kvalitu a bohaté příslušenství za přijatelnou cenu.

V běžné domácnosti nenajdete povrch, se kterým by si model Avanto neporadil. Pokud tedy nepotřebujete vysávat „mokrou“ cestou, na to jsou navžené modely jiné. Díky tomu že vysavač spoléhá na HEPA filtr, hodí se do domácností kde je alergik (a kde dnes není alespoň jeden) a také pro majitele domácích mazlíčků.

Oproti svým předchůdcům spoléhá na nově vyvinuté sáčky na smetí, které jsou odolné i proti vlhkosti a nebo proti protržení ostrým předmětem, který můžete snadno vysát. I přes nízký příkon dosahuje velmi dobrého sacího výkonu a šetří tak i spotřebovanou elektrickou energii.

Má opravdu dlouhý napájecí kabel se samonavíjením, díky kterému máte skvělý akční rádius až 11 metrů bez nutnosti přehazování do jiné zásuvky. Vysavač má v sobě také integrovanou pojistku, která jej v případě přehřátí motoru vypne a sám také dokáže signalizovat chybějící sáček. I to se totiž může zapomnětlivé hospodyňce stát.

parametry ETA 3519 Avanto

výrobce vysavače ETA
typ vysavače klasický, sáčkový
vysávání suché
barva zlatá
filtr HEPA
napájení síťové, 230 V
čas nabíjení
baterie
hmotnost vysavače 6,63 kg
maximální hlučnost 68 dB
objem nádoby na prach 3 litry
turbokartáč ano

ETA 3519 Avanto

Recenze vysavače ETA 3519 Avanto:

Jitka. B.

+ velký záběr vysavače díky dlouhému kabelu. Oproti předchozímu modelu který jsem používala je o dost tišší. Oceňuji také jednoduchou výměnu sáčku. Velmi pěkně fungují rotační kartáče, to je neskutečné co všechno vyčistí. Líbí se mi také dostatek nástavců, které jsou v ceně. Ani nevím jestli je všechny využiju.

Petr U.

+ skvělý výkon i přes nižší spotřebu elektrické energie. Líbí se mi gumové hrany, díky kterým se nepoškodí nábytek když do něj narazím. Velký sáček, který nemusím měnit po každém úklidu, ani náhodou.

Jana F.

+ za tu cenu jenom těžko koupit něco lepšího. Je tichý, takže dokonce při úklidu můžu poslouchat rádio, to jsem s jiným vysavačem nikdy nemohla. Opravdu dlouhý kabel i do rodinného domu, nemusím pořád hledat zásuvky poblíž.

Václav V.

+ skvělé příslušenství, například na psí chlupy je k nezaplacení. Dobrá cena vzhledem k tomu co dostanete. S ohledem na to, jaký má příkon jsem nečekal tak velký sací výkon, Třeba na koberec ho musím regulovat  a nepouštět naplno, jinak je to hrozná dřina a nedá se skoro utrhnout od podlahy. Velký objem sáčku, nemusí se vyměnovat moc často, ale záleží asi i na velikosti bytu.

Jana Č.

+ hezky vypadá a velmi dobře se s ním pracuje. Má hodně příslušenství, ale já používám pouze jeden nástavec na podlahy a úzkou hubici. To co je na chlupy po zvířatech nepotřebuju, protože psa ani kočku doma nemám. Je to už můj třetí vysavač od Ety a tenhle je určitě ten nejlepší.