Sencor SVC 8618GD

Sencor SVC 8618GD

Sencor SVC 8618GD

Povedený tyčový vysavač známé značky, který funguje na akumulátor, tedy bez jakéhokoliv kabelu. To se samozřejmě hodí k úklidu po celé domácnosti, kdy odpadne hledání dostupného zdroje energie a tahání kabelu za sebou. Díky nabíjecí základně se přístroj snadno uloží a uklidí když není potřeba a u toho se zároveň nabije a připraví k dalšímu použití. Nabíjecí základna slouží zároveň jako držák příslušenství. Hubice tak nemusíte „tahat“ s sebou při každém úklidu, ale můžete je vytahnout pouze v případě potřeby.

Má dokonce zabudované LED osvětlení přímo na hubici, díky kterému uvidíte dobře i v hůře dostupných zákoutích. To není u podobných vysavačů zcela samozřejmé.

Je bezsáčkový a veškeré vysáté smetí se hromadí v 0.5 litrů velké nádobě. Spolehnout se pak můžete na systém cyklónové filtrace HEPA filtrem (ten je schopen zachytit mikroskopické částečky prachu a také alergeny). To je užitečné nejenom v domácnostech alergiků, ale ocení to každý. Ideální je tak pro každodenní úklid po domácích mazlíčcích. Díky integrovanému rotačnímu kartáči je pak vhodný pro údržbu jakýchkoliv podlah, nejenom koberců ale prakticky všech povrchů které se mohou v běžné domácnosti vyskytovat.

Při plně nabitém akumulátoru vydrží baterie v provozu asi 45 minut. Tato skutečnost záleží také na zvoleném stupni výkonu. Při vyšším výkonu se baterie vybije pochopitelně rychleji, při nižším Vám vydrží o poznání déle.

Podobně jako ostatní vysavače tohoto typu má i tento model odnímatelnou ruční jednotku, která se dá velmi dobře použít třeba pro vysátí nečistot ze sedacích souprav a nebo třeba pro úklid osobního automobilu. Co se týká hlučnosti a nebo hmotnosti tak je naprosto srovnatelný se všemi konkurenčními modely, a to i s těmi podstatně dražšími.

parametry Sencor SVC 8618GD

výrobce vysavače Sencor
typ vysavače tyčový model, bezsáčkový
vysávání suché
barva zlatá
filtr HEPA
napájení akumulátor
čas nabíjení cca. 6 hodin
baterie Li-Ion 2000 mAh
hmotnost vysavače 2,3 kg
maximální hlučnost 78 dB
objem nádoby na prach 0,5 litru
turbokartáč ano

Sencor SVC 8618GD

Recenze vysavače Sencor SVC 8618GD:

Petra B.

+ vysavač skvěle vypadá. Původně jsem se trochu obávala zlaté barvy, ale úplně zbytečně. Na baterii vydrží asi 40 minut, dýl bych uklízet stejně nevydržela. Ruční jednotka je naprosto skvělá do auta na menší úklid. Při větším bordelu stejně jezdím na vysavač na benzinku.

– nechce se mi čistit filtr, což je ale potřeba. To je ale spíš moje lenost, než záporná vlastnost produktu

Michal K.

+ lehký přístroj pěkněho designu, dobře použitelný pro denní úklid. Doma ho používáme místo zametání. Děti odmítaly zametat, ale s tímto vysavačem je to zatím baví. Baterie vydrží dostatečné dlouho, i když při provozu na plný výkon to není výrobcem popsaných 45 minut.

Barbora H.

+ za tuto cenu jenom těžko sehnat lepší vysavač. Když jsem ho na internetu kupovala tak jsem čekala mnohem méně. Líbí se mě jak svítí, pod gaučem tak vidím i to co nechci.

– nádoba na nečistoty by mohla být o něco větší, ale to by asi bylo na úkor skladnosti

Jana C.

+ levný a užitečný pomocník do bytu. Na jedno nabití v pohodě uklidím celý byt. Na velký úklid ale stále radši vytáhnu velký model do zásuvky 🙂