Rowenta RH 6751 WO

Rowenta RH 6751 WO

Rowenta RH 6751 WO

Skvělý akumulátorový tyčový vysavač z bohaté nabídky známého výrobce domácích elektrospotřebičů. Užijte si snadný každodenní úklid bez přívodních kabelů. Li-Ion Baterie tohoto vysavače vydrži v provozu asi 45 minut, což v běžné domácnosti naprosto stačí. Nikdo snad ani nechce vysávat déle. K dalšímu provozu je potom baterie nabitá asi za 5 hodin.

Stejně jako u konkurenčních modelů lze odpojit a samostatně použít i malou ruční jednotku. Ta najde své uplatnění třeba při úklidu osobního automobilu a nebo sedačky a podobně. Přímo na hubici má integrované LED osvětlení, které Vám značně usnadní i úklid v hůře přístupných místech, třeba pod gaučem. Filtr tohoto vysavače spoléhá na takzvanou cyklónovou technologii, která dokáže spolehlivě odfiltrovat prach a všechny nečistoty.  Vysavač je velice dobře vyvážený a tak jej lze kdekoliv postavit i bez opření. Pokud od něj někdo nevrazí tak prostě bude stát tam kde jste ho naposledy postavili. Pro úsporu místa na uskladnění se dá sklopit rukovjeť.

parametry Rowenta RH 6751 WO

výrobce vysavače Rowenta
typ vysavače tyčový model, bezsáčkový
vysávání suché
barva modrá, černá
filtr cyklónový
napájení akumulátor
čas nabíjení cca. 5 hodin
baterie Li-Ion
hmotnost vysavače 2,6 kg
maximální hlučnost 79 dB
objem nádoby na prach 0,6 litru
turbokartáč ano

Rowenta RH 6751 WO

Recenze vysavače Rowenta RH 6751 WO:

Petra T. – Havířov

+ hlavně při zvolení nižšího výkonu je vysavač opravdu hodně tichý. Vždycky mě z vysávání bolela hlava, tady to nehrozí. Na běžný úkid nižší výkon stačí, ale pokud potřebujete opravdu silnější tah tak musíte přidat a to už je hlučnější. Oproti běžnému vysavači mi to ale vyhovuje více.

Michal C. – Praha

+ rukojeť se dá sklopit a to ušetří místo ve skříni. Dá se postavit i v prostoru a nepřevrátí se. Dobře svítí do míst kam není vidět. Za tu cenu super vysavač.

Veronika N. – Poděbrady

+ za tu cenu jsem nečekala tak kvalitní vysavač. Je lehký a opravdu praktický.

Marika F. – Kladno

+ na jedno nabytí uklidím celý byt, zdá se mi tišší než model který jsem měla předtím. Lehký i pro úklid schodiště, kde je mnohem praktičtější než modely s kabelem. Líbí se mi sklopné držadlo, díky kterému zabere ve skříni méně místa.

– chybí mi štěrbinová hubice. Sestra ji u konkurenční značky dostala

Petr V. – Kozojedy

+ celkově tento tyčový vysavač hodnotím kladně. Má sice menší výkon než klasický lux do zásuvky, ale s tím se v tomto případě počítá. Pro úklid každý den je to skvělá volba a i dobře vypadá. Líbí se mi že svítí a taky ruční jednotka do auta.

– uvítal bych jednu tenčí hubici, právě do auta by se mi moc hodila

Martina P. – Tábor

+ příznivá cena za to co dostanete. Skladný a šikovný vysavač bez kabelu. Pěkně svítí pod postel a pod sedačku

– baterie by mohla vydržet přece jenom o chvilku déle, ale parametry jsem znal před nákupem

Eva K. – Náchod

+ u vysavače se mi líbí design a dodané příslušenství, je jako pro mě dělané. Taky ocením sklápěcí držadlo a to že sám dokáže stát kdekoliv ho postavíte. Ruční jednotku co se dá vyndat vůbec nepoužívám, ale vím že tam je.