Samsung RS50N3413SA

Samsung RS50N3413SA

Samsung RS50N3413SA

Cenově dostupná americká lednice z nabídky známé značky. Díky ventilačním otvorům dokáže zajistit stálou teplotu v celém vnitřním prostoru. Díky využití digitálního invertoru nabídne nízkou spotřebu a k tomu dlouhou životnost systému. V rámci svého segmentu a vzhledem k pořizovací ceně je velmi dobrou volbou, zvlášť s ohledem na značku.

parametry Samsung RS50N3413SA:

výrobce spotřebiče Samsung
typ lednice volně stojící, americká
hlučnost lednice 43 dB
možnost změny otevírání dveří Ne
klimatická třída ledničky N,T,SN,ST
energetická třída A+
akumulační doba 33 h
čistý objem lednice 357 litrů
výška lednice 178,9 centimetrů
šířka lednice 91.2 centimetrů
hloubka ledničky 73,4 centimetrů
počet kompresorů 1
hmotnost spotřebiče 103 kg
držák na lahve ano, integrovaný
technologie No Frost Ano
displej Ano
objem mrazák 144 litrů
počet zásuvek v mrazáku 3 ks
mrazící kapacita 10 kg/24 hod

Samsung RS50N3413SA

Recenze Samsung RS50N3413SA: 

Samsung RS50N3413SA je chladicí a mrazicí kombinovaná lednice, která spojuje moderní design s vysokým výkonem a širokou škálou funkcí. Tento elegantní ledničko-mrazničkový set přináší do vaší kuchyně nejen stylový prvek, ale také spolehlivý a efektivní způsob uchovávání potravin a nápojů.

Design a Vzhled

Samsung RS50N3413SA se vyznačuje elegantním designem a dokonale se hodí do moderních interiérů. Jeho čisté linie, nerezový povrch a diskrétní ovládací prvky dodávají ledničce luxusní vzhled. Velké dvoje dveře zajišťují snadný přístup k chladicí a mrazicí části, zatímco LED osvětlení interiéru přispívá k lepšímu přehledu a přehlednosti uložených potravin.

Funkce a Výkon

Samsung RS50N3413SA nabízí širokou škálu funkcí, které zlepšují uživatelský zážitek a zajišťují optimální podmínky pro uchovávání potravin. Jeden z hlavních prvků je technologie No Frost, která eliminuje tvorbu ledu a zajišťuje rovnoměrné chlazení po celém prostoru. Díky funkci All-Around Cooling jsou potraviny chlazeny konzistentně a udržovány déle čerstvé. S úspornou třídou A+ přináší tento spotřebič také efektivní výkon s minimální spotřebou energie, což je v souladu s moderními ekologickými trendy.

Závěr

Celkově lze říci, že Samsung RS50N3413SA je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci stylu, výkonu a funkcionality ve své kuchyni. S moderním designem, širokým spektrem funkcí a spolehlivým výkonem přináší tento ledničko-mrazničkový set nejen estetickou hodnotu, ale také praktické a efektivní řešení pro uchovávání potravin a nápojů.