Pioneer X-HM32V

Pioneer X-HM32V

Pioneer X-HM32V

Velmi oblíbený mikro hifi systém z bohaté nabídky známého výrobce opravdu kvalitních audio produktů. Má stylovou povrchovou úpravu s lookem hliníku, a už na první pohled je jasné že se nejedná o levné a tuctové zařízení. Přistroj je dostupný ve dvou barevných provedeních, ve světlé i tmavé verzi. Ale na druhou stranu když si oproti podobným modelům méně známých značek něco málo připlatíte, můžete mít Pioneer. A to se v mnoha ohledech vyplatí, pokud tedy nemusíte dvakrát otočit každou kačku. Skvělý zvuk Vám vše okamžitě vynahradí. A pokud budete mít návštěvu, která ocení dobrý zvuk a parádní značku, získáte body navíc.

Samozřejmostí a dnes snad už i nezbytností je BlueTooth připojení a také možnost přehrávání hudby z iPodu, iPhonu a nebo iPadu. Bez toho by dnes už podobný systém zvlášť u omladiny bodoval jenom velice těžko.

Samozřejmostí je dálkový ovladač a nebo třeba USB vstup pro přehrávání hudby uložené na flash disku.

Většina spotřebitelů si pak stěžuje na složité ladění rozhlasových stanic, které není popsané v návodu, ale dnes už jsme naštěstí ve 21 století a postup naleznete při správném googlení na netu.

parametry Pioneer X-HM32V

výrobce Pioneer
CD mechanika Ano
podporované formáty MP3/ WMA/ Divx/ JPEG
typ HiFi mikro
USB port Ano, čelní
typ repro dvoupásmové
slot pro memory card Ne
celkový výkon zesilovače 2x 30 W
AUX in Ano
BlueTooth Ano
SCART ne
Bass Boost
DiVX Ano
RDS Ano
přehrávání kazet ne
časovač Ano
frekvenční rozsah FM 87.5 – 108 MHz
WiFi
NFC Ne
barevné verze světlá / tmavá
EAN kód 4988028255458
iPod Ano, iPod / iPhone / iPad

Pioneer X-HM32V