Leader Fox Sandy 2019

Leader Fox Sandy

Leader Fox Sandy

Cenově dobře dostupné trekové elektrokolo z bohaté nabídky známé české značky. Spoléhá na elektropohon středového motoru BAFANG (36V/ 250W) , který má k dispozici energii z rámové baterie LG 36V (16Ah, Li-Ion, 576Wh). To je dostatečná kombinace pro asistenci na trasách dlouhých až 120 kilometrů. Tento parametr je ale stejně jako u všech ostatních elektrokol závislý i na provozních podmínkách a nebo třeba na stupni asistence zvoleném uživatelem.

Kolo je v prodeji ve více barevných verzích, všechny jsou velmi povedené. Přední vidlice je pochopitelně odpružená a uzamykatelná.

parametry Leader Fox Sandy

výrobce Leader Fox
umístění baterie v rámu
předpokládaný dojezd  80 – 120 kilometrů, podle podmínek a stupně asistence
typ motoru BAFANG, 36V/ 250W
barevné verze bílá, bílá / šedá, černá, černá / zelená, šedá, tyrkysová
výkon motoru až 350 w
umístění ovládání na řidítkách
USB port Ano
materiál rámu hliník, AL 6061
modelový rok 2019
brzdy MECHANICKÉ SHIMANO TX-805
LCD displej Ano, TFT BAREVNÝ
sedlo SELLE ROYAL ARIEL,ROYAL GEL
Walk režim Ano
baterie LG 36V/16Ah, Li-Ion, 576Wh
vidlice ZOOM 141,ZDVIH 45mm,ZAMYKATELNÁ
plášť SCHWALBE MARATHON MONDIAL RaceGuard,42-622

Leader Fox Sandy 2019

 

Recenze elektrokola Leader Fox Sandy:

Elektrokolo Leader Fox Sandy je skvělým spojením stylu, výkonu a pohodlí, které osloví širokou škálu cyklistů. Jeho moderní design s elegantními liniemi a decentními barvami z něj činí atraktivní volbu pro ty, kteří hledají praktický a stylový dopravní prostředek. Díky integrovanému elektrickému pohonu je Sandy ideálním řešením pro ty, kteří chtějí užívat cyklistiku bez zbytečné námahy.

Jedním z klíčových prvků elektrokola Leader Fox Sandy je jeho výkon. S výkonným elektromotorem a výkonnou baterií poskytuje Sandy dostatečnou sílu pro pohodlné jízdy i v náročnějším terénu. Díky různým úrovním asistence můžete snadno upravit úroveň podpory podle vašich potřeb a preferencí, což vám umožní užívat si jízdu bez ohledu na vaši kondici nebo terén.

Kromě výkonu a stylu nabízí elektrokolo Leader Fox Sandy také skvělý komfort. Pohodlné sedlo a ergonomický design rámu zajišťují pohodlnou pozici pro delší jízdy, zatímco kvalitní odpružení pohlcuje otřesy a nerovnosti silnice. S Sandy můžete objevovat nové cesty a vychutnávat si krásy přírody bez zbytečné námahy.