Klarstein AeroVital Deluxe

Klarstein AeroVital Deluxe

Klarstein AeroVital Deluxe

Zajímavá horkovzdušná fritéza, která umí nejenom fritovat, ale i péct a nebo třeba grilovat. To vše ale ve zdravé verzi s pomocí cirkulujícího horkého vzduchu. Díky rovnoměrnému proudění je jídlo skvěle hotové ze všech stran. Díky tomu není nutné mražené potraviny předem rozmrazit. Fritéza se o to postará sama.

V rámci své cenové kategorie má opravdu velkou nádobu, což oceníte nejenom v případě, že je Vaše rodina větší (nádoba má vnitřní objem 5.4 litru). K dispozici máte dobře přednastavené programy, ale pokud Vám nebudou vyhovovat, můžete si i nastavit a vyladit vlastní parametry. Přednastavených programů je celkem osm. Ovládání je moderní, prostřednictvím dotykového panelu. Nemusíte se ho bát ani v případě, že nejste zrovna technický typ. Je natolik intuitivní že to zkrátka zvládnete už napoprvé.

Neelektronické části této fritézy lze samozřejmě i mýt v myčce nádobí, což není u všech konkurenčních přístrojů zcela samozřejmé. Konstrukce přístroje je opravdu dobře vymyšlená, a tak držadlo i kryt fritézy zůstavají stále příjemně chladné.

parametry Klarstein AeroVital Deluxe

výrobce Klarstein
vyjímatelná nádoba Ano
časovač Ano
termostat Ano
horkovzdušná Ano
regulace teploty Ano, 80 – 250 stupňů
displej Ano
maximální příkon 1700 W
objem nádoby 5,4 litru
chladná rukovjeť Ano
možnost mytí v myčce Ano, pouze nádoba
napřilnavý povrch nádoby Ano
hmotnost 5,7 kg
šíře fritézy 31 cm
výška fritézy 34 cm
hloubka fritézy 32,5 cm
indikace dosažení teploty Ano

Klarstein AeroVital Deluxe