Elektrokolo Lectron Voyager RX
Cenově dobře dostupné crossové elektrokolo z bohaté nabídky dobře známého výrobce. Stejně jako ostatní kola od Lectronu nabídne opravdu velký rozsah pro nastavení sedla a řidítek.
Podle zvoleného stupně asistence elektropohonu dokáže na jedno nabití ujet 110 až 150 kilometrů. Díky přiložené inteligentní rychlonabíječce se dá baterie do plné kapacita nabije již za 4-6 hodin. Kolo se velmi snadno ovládá pomocí LCD panelu na řidítkách. K dispozici máte celkem sedm stupňů asistence a k tomu navíc takzvaný walk režim.
Podobně jako klasická kola má také uzamykatelnou přední vidlici. Navíc má také zajištěnou baterii, kterou může vyndat pouze majitel kola s pomocí klíče. Nikdo Vám ji tak nemůže jednoduše ukrást.
parametry Lectron Voyager RX
| výrobce | Lectron |
| umístění baterie | v rámu |
| předpokládaný dojezd | 110 – 150 kilometrů |
| typ motoru | v zadním kole |
| barevné verze | černá, černá / modrá / zelená |
| výkon motoru | až 500 w |
| umístění ovládání | na řidítkách |
| USB port | |
| materiál rámu | hliník |
| modelový rok | 2019 |
| brzdy | Kotoučové hydraulické, Tektro HD-M285 |
| LCD displej | Ano |
| baterie | Li-ion Panasonic 17,5Ah (647Wh) / (Li-ion Panasonic 13Ah (480Wh)) |

Recenze a zkušenosti Lectron Voyager RX 2019:
Uživatel: Petr B., Jihlava
+ opravdu skvělá pořizovací cena vzhledem k tomu, co dostanete za elektrokolo
– vzhledem k tomu, že se jedná o loňský model jsem už nesehnal barenou kombinaci kterou jsem chtěl
